جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت - جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت - جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

مشخصات بلاگ
جانم بسوختی و به دل دوست دارمت
خبرنامه

لطفا ایمیل خود را وارد کنید:

لطفا ایمیل فعال سازی را باز کنید. شاید در پوشه هرزنامه باشد.

آخرین نظرات
  • ۱۹ اسفند ۹۳، ۲۳:۲۳ - بنت الهدی حسینی
    خوب بود!
موسسه بیان معنوی

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

آیت الله مرعشی نجفی در تشرفی که خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه داشته‌اند، نقل می‌کنند که حضرت توصیه کردند این ذکر را در رکوع نمازها و مخصوصا رکوع آخر بخوانید:

اللهم صل علی محمد و آل محمد وترحّم علی عجزنا واغثنا بحقهم

تشرف آیت الله مرعشی را می‌توانید از این آدرس بخوانید.

  • علی محمودزاده

گفت: آرى، و خدا را بر این اجتماع سپاس مى گزارم.
جبرئیل گفت: خداى تعالى مى فرماید اینان کشته مى شوند و قبرهاشان متفرق و پراکنده مى گردد.
پیامبرصلى الله علیه وآله گریست و على علیه السلام به آن حضرت گفت: چرا مى گریید، اى رسول خدا؟
فرمود: اى على، این جبرئیل است که از آینده شما به من خبر مى دهد که کشته مى شوید و قبرهاتان پراکنده مى گردد.
على علیه السلام گفت: ستایش خداى را به خاطر مصیبت هایى که به ما اختصاص داده است. اى رسول خدا، ثواب کسى که ما را در مدت زندگى یا پس از مرگمان زیارت کند، چیست؟
فرمود: هر که من یا تو، یا فاطمه، یا حسن، یا حسین را در مدت زندگى یا پس از مرگمان زیارت کند، کانَ کَمَنْ زَارَ اللَّهَ فِى عَرْشِهِ وَ کَتَبَ اللهُ لَهُ ثَوابَ المُجاهِدینَ فِى سَبیلِ اللَّهِ؛ عوالى اللالى، ج 4، ص 83.؛ همچون کسى است که خدا را در عرش او زیارت کرده و خداوند ثواب جهاد گران در راه خدا را برایش خواهد نوشت».

 

 تنها با چند کلیک یک زیارت به نیابت از شما یا هر کس که تمایل داشته باشید توسط خدام مشاهد مشرفه انجام شده و به وسیله ی ایمیل به شما اطلاع داده می شود . 

 

  • علی محمودزاده

سخنرانی استاد انصاریان در مورد شهید 17 ساله و نامه‌اش به مجله زن روز

 

 

دانلود

  • علی محمودزاده

نامه اول شهید امیر به مجله زن روز در تاریخ 3/9/1365     


بنام خداوند بخشنده و مهربان

خدمت خواهران عزیز و گرامیم در مجله مفید و پر بار زن روز

سلام من را از این فاصله دور پذیرا باشید. آرزو می‌کنم که در تمام مراحل زندگیتان موفق و موید و سلامت باشید. قبل از هر چیز لازم است از زحمات شما بخاطر فراهم آوردن این مجله مفید و سودمند تشکر کنم و باور کنید بدون تعارف و تمجیدهای دروغین، مجله زن روز بهترین مجله خانوادگی در سطح کشور و بهترین نشریه از بین نشریات موسسه کیهان است. اما دلیل اینکه امروز در این هوای بارانی، این برادر کوچکتان تصمیم گرفت با شما درد دل کند مشکل بزرگی است که بر سر راهش قرار گرفته است جریان را برایتان بازگو می کنم:

من پسری 17 ساله هستم و در خانواده‌ای مرفه و ثروتمند زندگی می‌کنم اما چه ثروتی که می‌خواهم سر به تنش نباشد. پدر و مادر من هر دو پزشک هستند و از صبح زود تا پاسی از شب را در خارج از منزل سپری می‌کنند تازه وقتی هم به خانه می‌آیند از بس خسته و کوفته هستند که زود می‌روند و می‌خوابند. اصلا در طول روز یکبار از خود سوال نمی‌کنند که پسرمان (یعنی من) کجاست؟ حالا چه کار می‌کند؟ با چه کسی رفت و آمد می کند؟ اما خوشبختانه به حول و قوه الهی من پسری نیستم که از این موقعیت‌ها سوء استفاده کنم و خودم را به منجلاب فساد بکشانم. البته این مشکل اصلی من نیست چون من دیگر به این بی توجهی‌ها عادت کرده‌ام و از اینکه اصلا به من کاری ندارند که کجا می‌روم و چه می‌پوشم و با کی می گردم تعجب نمی‌کنم بلکه مشکل اصلی من از حدود یکسال پیش شروع شد.

پدر و مادرم به دلیل اینکه من تنها بچه خانواده هستم و ضمنا وضع مادی‌شان هم خوب است دختر خاله‌ام را که در خانواده‌ای متوسط زندگی می‌کند به فرزندی که چه عرض کنم به سرپرستی قبول کردند (البته لازم به تذکر است که دختر خاله‌ام هم سن خود من است.) بله از آن تاریخ به بعد مشکل من شروع شد و

  • علی محمودزاده